MELİS EVLERİ 1

Zambaklarıyla ünlü Kocaali Sahilleri, kum kalite özelliği bakımından dünya standartları açısından 2. Sınıf olarak tescil edilen şifalı kumu, doğal plajı, kolay ulaşımı ve 14 KM bakir kumsalı ile sizleri bekliyor.  Alternatif turizm cenneti olan bölgede doğa sporları yapılmaktadır. (Trekking, tırmanma, avcılık, binicilik, bisiklet, rafting, kürek, mağaracılık, kamp, dalgıçlık, paintball vs. ) Ayrıca Maden Deresi, Melen Çayı, Acarlar Longozu gibi tabiat değerlerine sahip olan bu alanda sınırlı zaman tatillerinin yanısıra uzun süreli yaşamın tadına varacaksınız. İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları;

  • Spor Alanları
  • Kapalı ve Açık Yüzme Havuzları
  • Çocuk Havuzları
  • Yürüyüş Parkurları
  • Sosyal Tesisler
  • Üstün Güvenlik Donanımı
  • Yemyeşil Botanik Bahçeler

Sessizlik, huzur ve taze bir nefes ile yenilenmeye hazır mısınız? Banka kredilerine uygun, değişik daire alternatifleri ile Melis Evleri aynı zamanda Ekşioğlu İnşaat’ın süresiz değerinde takas imkanına da sahip.

Melis Evleri’nde dairelerimizin geneli 2+1 dublekslerden oluşmaktadır. Bulunduğu kat ve cephesine göre 95 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteren ebatlardaki daireler bahçe ve çatı modelleri olarak inşa edilmektedir.

Çift tuvalet ve banyolu modellerimiz, tercihinize göre havuz veya doğa manzarasına hakim olabilmektedir. Ses ve ısı yalıtımı bütün projelerimizde olduğu gibi bu projelerimizde de olmazsa olmazlarımızdandır.

Bahçe dublekslerimizde sadece bu projemizde olan daireye özel bahçe kullanımımız mevcuttur. Çatı dublekslerimizde ise muhteşem manzara eşliğinde teras keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Melis Evleri 1.Etap toplam yerleşim alanı 4.530 m2 olup 92 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Melis Evleri 2.Etap toplam yerleşim alanı 4.430 m2 olup 76 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

loading